Menu
SEPETİM

Yüz Bakımı

KULLANIM TALİMATLARI Gerekli bölgelere sabah ve akşam ince bir tabaka halinde sürülerek uygulanır. Bebeklerin, çocukların ve yetişkinlerin el, yüz ve tüm vücutlarında kullanımı için uygundur. Açık yaralarda kullanımı tavsiye edilmez. Daha sağlıklı doğal çözümler için,LAVİADERM..
150,00TL
Vergiler Hariç:127,12TL
KULLANIM TALİMATLARILaviaderm®️ Kırışıklık Serumu temiz cilde sorunlu bölgelere ve gece yapılması tavsiye edilir. Gece uygulama (Gece 11 ile sabah 6 arası) bazı bakım ürünlerinin cilt tarafından daha rahat kabul edildiği ve cildin kendini yenilediği zaman aralığıdır. Bu süreçte yeni hücreler, ölü..
250,00TL
Vergiler Hariç:211,86TL
KULLANMA TALİMATILaviaderm® Sakal Serumu serum formunda olduğu için uygulanışı oldukça kolaydır. Temizlenmiş sakal ve bıyık bölgesine serum hafif masaj yaparak uygulanır. Günde bir kez uygulanması yeterlidir.Daha sağlıklı doğal çözümler için,LAVAİDERM ®️Natural scientist..
150,00TL
Vergiler Hariç:127,12TL
KULLANIM TALİMATITemizlenmiş cilde sabah ve akşam uygulama yapılabilir. Makyaj öncesi için kullanıma uygundur.  Daha sağlıklı doğal çözümler için,   LAVİADERM ®️ Natural scientist..
150,00TL
Vergiler Hariç:127,12TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)