Menu
SEPETİM

Vücut Bakımı

Laviaderm®️ Kantaron Kremi lekesiz ve genç bir cilt için sarı kantaron ve özel bitki özleri ile geliştirilmiş bir kremdir. Sarı kantaron yağının bitkisel aktif bileşenlerle zenginleştirilmesiyle hazırlanan mükemmel kombinasyonu sayesinde cildinizi besler, nemlendirir, doğal yenilenmesin..
50,00TL
Vergiler Hariç:42,37TL
Selülit cilt yüzeyinde çukurlu, tümsekli portakal kabuğu benzeri bir görünüme neden olan ve genellikle kalça, uyluk ve karın bölgelerini etkileyen lokalize bir estetik cilt problemidir. Ayrıca dolaşım bozukluğu hastalığı olarak da değerlendirilir.Kadınlarda özellikle çok yaygın olan selülit, cil..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Sağlıklı bir vücudun gün boyu terlemesi normal bir durumdur. Ancak sosyal yaşantımızda terleme önemli sorun haline gelebilir. Terlemeye karşı özellikle koltuk altı bölgesinin kuru kalmasının sağlanması hızlı ve güvenilir çözüm yöntemlerinden biridir.Terlemeye karşı farklı çözüm yolları bulunmakt..
46,00TL
Vergiler Hariç:38,98TL
Karşılaşılan en büyük sorunlarından biri vücudumuzda oluşan bölgesel renk değişimleridir. Bu değişimler çoğunluklar kararmalar şekilde olup ya güneşe karşı hassas bir cildimizin olması ya da gebelik sonrası veya yaşlılık sonucu doğal olarak meydana gelebilir. Bunlarında dışında ağda,  epila..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Uyuz özel bir akardan (Sarcoptes scabiei) kaynaklanan cilt hastalığıdır. Daha çok diğer kişilerle temasla ve özellikle ortak kullanımda olan eşyalar aracılığıyla bulaşır ve her yaşta görülür. Uyuz hastalığı, hayvanlardan insana bulaşmaz. Bu akarlar cilt yüzeyinde çoğalır, daha sonra deriden içer..
65,00TL
Vergiler Hariç:55,08TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)