Menu
SEPETİM

Tüm Ürünler

Tüm Ürünler

Cilt lekeleri ya da ciltteki renk eşitsizlikleri fiziksel veya güneş ışınları gibi çevresel etkenlere veya hormonal nedenlere bağlı olarak meydana gelebilir. Cilt lekelerine çözüm üretilmez ise zamanla daha da yoğunlaşır ve kalıcı hale gelebilir.  Bu tür leke sorunlarıyla karşılaştığınızda ..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Laviaderm®️ Kantaron Kremi lekesiz ve genç bir cilt için sarı kantaron ve özel bitki özleri ile geliştirilmiş bir kremdir. Sarı kantaron yağının bitkisel aktif bileşenlerle zenginleştirilmesiyle hazırlanan mükemmel kombinasyonu sayesinde cildinizi besler, nemlendirir, doğal yenilenmesin..
50,00TL
Vergiler Hariç:42,37TL
Özellikle yaşlanmaya bağlı olarak cilt daha az elastik ve daha kırılgan hale gelir ve kırışıklıklar oluşur. Oluşan kırışıklıklar yüz, boyun, eller ve ön kollar gibi güneşe maruz kalan bölgelerde daha sık görülür. Cildin doğal yağ üretiminin azalması cildin kurumasına ve daha kırışık görünümüne n..
120,00TL
Vergiler Hariç:101,69TL
Laviaderm®️ Saç Dökülmesine Karşı Etkili Şampuan içeriğindeki tamamen bitkisel yağlar ve organik bileşenler ile saç köklerini uyararak düzenli kullanımda kaybedilen tüm saç kökleri yeniden kazandırır. Yoğunlaştırılmış bitkisel içeriğindeki ısırgan otu, sarımsak ekstresi, vitaminle..
70,00TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Laviaderm®️ Saç ve Saç Derisi Bakım Serumu içeriğindeki bitkisel yağlar ve vitaminlerle zenginleştirilmiş organik bileşenleri ile saç ve saç derisinin dipten uca besler ve sağlıklı kalmasına katkı sağlar. Yavaş uzayan saçlar için özel formül ile saçınızda fark edilir yumuşaklık, parlaklık ve..
130,00TL
Vergiler Hariç:110,17TL
Selülit cilt yüzeyinde çukurlu, tümsekli portakal kabuğu benzeri bir görünüme neden olan ve genellikle kalça, uyluk ve karın bölgelerini etkileyen lokalize bir estetik cilt problemidir. Ayrıca dolaşım bozukluğu hastalığı olarak da değerlendirilir.Kadınlarda özellikle çok yaygın olan selülit, cil..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Sağlıklı bir vücudun gün boyu terlemesi normal bir durumdur. Ancak sosyal yaşantımızda terleme önemli sorun haline gelebilir. Terlemeye karşı özellikle koltuk altı bölgesinin kuru kalmasının sağlanması hızlı ve güvenilir çözüm yöntemlerinden biridir.Terlemeye karşı farklı çözüm yolları bulunmakt..
46,00TL
Vergiler Hariç:38,98TL
Karşılaşılan en büyük sorunlarından biri vücudumuzda oluşan bölgesel renk değişimleridir. Bu değişimler çoğunluklar kararmalar şekilde olup ya güneşe karşı hassas bir cildimizin olması ya da gebelik sonrası veya yaşlılık sonucu doğal olarak meydana gelebilir. Bunlarında dışında ağda,  epila..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Kepek, saç derisinde biriken ölü deri hücrelerinden kaynaklanır. Özellikle seboreik dermatiti ve egzaması olan kişilerde kepek görülme olasılığı çok daha yüksektir. Bu cilt sorunları; kızarıklıklar, yağlı ve yapışkan pullanmalar, deri döküntüleri, kuruluk kaynaklı kaşıntıların görülmesine neden ..
70,00TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Cilt, dış hava şartları (güneş ışınlarına, soğuk, rüzgar, çevre kirlilikleri gibi), suyla sık temas ve yaşa bağlı olarak kuruyarak hassaslaşabilir. Nem ise bu sorunların oluşmaması için ciltte koruyucu bir kalkan görevi üstlenir. Bu nedenle cildin ideal bakımında uygun nem seviyesinin sürekli sa..
70,00TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Uyuz özel bir akardan (Sarcoptes scabiei) kaynaklanan cilt hastalığıdır. Daha çok diğer kişilerle temasla ve özellikle ortak kullanımda olan eşyalar aracılığıyla bulaşır ve her yaşta görülür. Uyuz hastalığı, hayvanlardan insana bulaşmaz. Bu akarlar cilt yüzeyinde çoğalır, daha sonra deriden içer..
65,00TL
Vergiler Hariç:55,08TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)